Автоматичний стабілізатор мережевої напруги SDR призначений для підтримання стабільної напруги в побутових мережах з номінальною напругою 220В змінного струму частотою 50/60Гц при перепадах вхідної напруги в електромережі від 140В до 260В, тим самим забезпечує саму високу ступінь захисту від коливань і стрибків напруги в мережі, призначений для багаторічної безперебійної роботи без додаткового обслуговування. Стабілізатор серії SDR призначено для захисту побутових пристроїв, таких як електрокотли, комп’ютери, монітори, телевізори, холодильників, комп'ютерів, електрокотлів та ін.
У стабілізаторах всі керуючі та контрольні ланцюги гальванічно вирішені з мережею, що підвищує безпеку експлуатації пристрою.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electro |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Повна потужність | 2 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 0.5 мс |
| ККД, не менше | 97 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |