Лампа люмінесцентна GE Lighting F 28W/840 1149мм G5 HE
Лампа GE Lighting відрізняється високою ефективністю освітлення через низького споживання електроенергії. Лампа високої ефективності GE Lighting підтримує стабільний світловий потік і гарну передачу кольору.
Технічні характеристики:
Увага! Довжина лампи вказана без довжини контактів (штирів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General Electric |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 28 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2640 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1149 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |