Лампа люмінесцентна Osram Lumilux T5 HO 54W/840 G5 1149мм
Лампа Osram Lumilux відрізняється високою ефективністю освітлення через низького споживання електроенергії. Лампа високої ефективності Osram Lumilux підтримує стабільний світловий потік і гарну передачу кольору.
Технічні характеристики:
Увага! Довжина лампи вказана без довжини контактів (штирів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 54 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 24000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4450 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1149 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |