

148 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Лампа люмінесцентна DELUX Т5 13W/54 6500K G5 517мм
Технічні характеристики:
Увага! Довжина лампи вказана без довжини контактів (штирів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 13 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Мінімальна колірна температура | 6500 К |
| Термін служби ламп | 6000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 740 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 517 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |