


748 ₴
Показати оптові ціниЕлектронне ПРА Philips EB-Ci 1-2 36W 1-4 18W 220-240V 50/60Hz для люмінесцентної трубчастої лампи Т8 потужністю 18, 36 Вт, з теплим стартом (попереднім прогріванням) запуск ламп без мерехтіння, що значно продовжує термін служби лампи, та зменшує кількість відмов лампи при частому включенні/вимкненні.
Технічні характеристики:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ПРА | Електронний пускорегулювальний апарат |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Висота | 2.6 мм |