Ультрафіолетові бактерицидні лампи BactoSfera серії BS є джерелом ультрафіолетового випромінювання бактерицидної дії (спектр УФС із піковою хвилею 254 нм).
Паспорт ультрафіолетових бактерицидних ламп BactoSfera.
Випромінювання бактерицидної лампи вбиває (інактивує) віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори, алергени та інші мікроорганізми, зокрема віруси грипу всіх типів (гриппатипи A, B, C), віруси, що викликають ГРЗ і ГРВІ, коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV) викликає захворювання COVID-19, штам коронавірусу «Омікрон». Поглинана доза ультрафіолетової радіації молекулами ДНК і РНК призводить до загибелі мікроба.
Призначені для використання в бактерицидних опромінювачах, рециркуляторах повітря, тубус-кварцах, дезінфекційних шафах, вентиляційних системах, системах очищення води тощо.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Користувацькі характеристики | |
| Цоколь | 2G7 4P |
| Артикул | 0111 |
| Вага | 20 г |
| Колба | 2xT4/2xT12 |
| Ток | 0,2 А |
| Бактерицидна лампа | Озонова |
| Габарити | 12x26x90 мм |
| Вага паковання (нетто/брутто) | 2,0 кг / 2,3 кг |
| Потужність УФ 254 нм на відстані 1 м | 10 мкВт/см² |
| Потужність УФ 254 нм | 1,0 Вт |
| Габарити паковання | 235x200x220 мм |
| Ефективний ресурс лампи | 8000 год |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Генерація озону | Да |
| Кількість у коробці | 100 шт. |