Медичний опромінювач BactoSfera MED 30 використовується в медичній сфері для кварцування приміщень. Кріпиться на стіну або стелю. Укомплектований безозоновою бактерицидною лампою потужністю 30 Вт. Ефективний ресурс лампи 9000 годин. Габаритні розміри 900х45х80 мм. Вага 1,5 кг.
УВАГА! Забороняється під час роботи опромінювача перебування в знезаражувальному приміщенні людей, тварин, що не захищаються від випромінювання рослин та інших живих організмів.
* Зовнішній вигляд, характеристики та комплектація виробу можуть змінюватися виробником без повідомлення для поліпшення технологічно-експлуатаційних якостей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Виробник | BactoSfera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00030 |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 30 Вт |
| Вага | 1,5 кг |
| Габарити | 45x80x900 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Генерація озону | Да |
| Використання в присутності людей | Заборонено |
| Потужність УФ 254 нм | 11,3 Вт |
| Призначення | Для медицини (болісниці, поліклініки) |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 40 м2 |
| Площа приміщення для ЗОЗ і ЗСЗ | До 20 м2 |
| Споживана потужність | 30 Вт Вт |
| Провід | Немає |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип експлуатації | Стаціонарний (настінний або стельовий) |
| Мета знезараження | Повітря та поверхні |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 9 000 год |