Екранований бактерицидний опромінювач із жалюзі BactoSfera EKRAN Jalousie 25 FAN +100% призначений для миттєвого знезараження УФС-опроміненням повітря в приміщеннях до 45 м2 в присутності людей, і має суперефективний функціонал:
ВЕНТИЛЯТОРИ
Вбиває (інактивує) віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори, алергени та інші інфекційні мікроорганізми, зокрема віруси грипу всіх типів (гриппатипи A, B, C), віруси, що викликають ОРЗ і ГРВІ, коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV) захворювання COVID-19, штам коронавірусу «Омікрон». Поглинана доза ультрафіолетової радіації молекулами ДНК і РНК мікробів призводить до їхньої миттєвої загибелі. Знижує ризик захворювання та запобігає поширенню COVID-19 та інших патогенів (алера, грип, застуда, нежить, пневмонію, туберкульозу, пневмокок, менінгокок, легіонелли тощо).
Комплектується високопродуктивними безозоновими ультрафіолетовими бактерицидними лампами BactoSfera BS ECO HO з піком випромінювання 254 нм і ефективним ресурсом роботи 16 000 годин. Не вимагає провітрювання приміщення від озону.
Опромінювач має 3-метровий дріт із вимикачем живлення, який за потреби можна від'єднати від клемної колодки для прямого під'єднання в електромережу з керуванням від настінного вимикача.
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:
Широко застосовується в побуті (будинку, квартири, будь-які житлові та нежитлі приміщення), у бізнесі (офіси, цеху, виробництва, готелю, ресторани, кафе, магазини, перукарські та інші комерційні приміщення), у медицині (поліклініки, лікарні, пологові, пологові будинки, амбулаторії, лабораторії), у дитячих садках, школах, вузах, місцях масового скупчення людей (торговельні майданчики, театри, кінотеатри, спортзали, столові тощо).
ПЕРЕВАГИ:
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
УВАГА! Опромінювач необхідно встановити на перпендикулярну підлозі площину (стіну) на висоті 2,2 метра від підлоги або більше. Нижня площина корпусу опромінювача має бути під кутом 90° до стіни, тобто перпендикулярно їй і відповідно паралельно підлозі (рекомендується перевірити це, наприклад, будівельним вугіллям). Забороняється проводити роботи у верхній частині приміщення під час робочого опромінювача, за потреби перетину людиною лінії випромінювання — вимкнути опромінювач.
* Обов'язково перед використанням виробу ознайомтеся з його паспортом!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7312 |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 25 Вт |
| Вентилятори | 2 шт |
| Вага | 2,35 кг |
| Висота монтажу від підлоги | Минимум 2,2 м |
| Габарити | 90x75x510 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Генерація озону | Немає |
| Використання в присутності людей | Разрешено |
| Матеріал корпусу | Метал і алюміній |
| Монтаж | Горизонтально |
| Потужність УФ 254 нм | 7,2 Вт |
| Призначення | На фабрику та завод |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 45 м2 |
| Споживана потужність | 27 Вт Вт |
| Провід | 3 м |
| Програмні режими | Немає |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип експлуатації | Стаціонарний (настінний) |
| Кут межі випромінювання | 90° |
| Колір | Білий |
| Мета знезараження | Повітря |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 16 000 год |