Бактерицидний опромінювач BactoSfera 360° U95 +100% RC-TIMER White — це пристрій відкритого типу з круговим опроміненням на 360 градусів, призначений для кварцування (дезінфекції) повітря та поверхонь у приміщенні прямими ультрафіолетовими променями бактерицидної дії. Використовується, якщо немає в оброблюваному приміщенні людей і тварин, рослини та інші живі організми мають бути захищені від випромінювання.
BactoSfera 360° U95 +100% RC-TIMER White комплектується високопродуктивною безозоновою бактерицидною лампою BactoSfera BS 95W 2G11 HO.
Вбиває (інактивує) віруси, бактерії, цвіль, гриби, дріжджі, спори, алергени та інші інфекційні мікроорганізми, зокрема віруси грипу всіх типів (гриптипи A, B, C), віруси, що викликають ОРЗ і ГРВІ, коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV) захворювання COVID-19, штам коронавірусу «Омікрон». Поглинана доза ультрафіолетової радіації молекулами ДНК і РНК мікробів призводить до їхньої миттєвої загибелі.
Кварцування приміщень особливо ефективне для запобігання захворюванням у період гострих респіраторних вірусних інфекцій, епідемій і пандемій грипу. Дає змогу уникнути зараження небезпечною для здоров'я людини інфекцією під час перебування в будинку носія інфекції. У період епідемій грипу кварцування кімнат необхідно проводити щодня. З профілактичною метою кварцування кімнат рекомендується проводити раз-двічі на тиждень.
ПЕРЕВАГИ:
ПУЛЬТ ДК З ТАЙМЕРОМ:
BactoSfera 360° U95 +100% RC-TIMER White має пульт дистанційного керування з таймером BactoSfera RC-TIMER White.
![]() |
Увімкнення із затримкою (10 секунд попереджувальної звукової індикації, що росте). Повторне натискання вимикає пристрій, також цією кнопкою можна зупинити запущений сценарій таймера |
![]() |
ТАЙМЕР: Вмикання із затримкою (10 секунд попереджувальної звукової індикації, що росте) + Автовимкнення через 15 хвилин |
![]() |
ТАЙМЕР: Вмикання із затримкою (10 секунд попереджувальної звукової індикації, що росте) + Автовимкнення через 30 хвилин |
![]() |
ТАЙМЕР: Вмикання із затримкою (10 секунд попереджувальної звукової індикації, що росте) + Автовимкнення через 60 хвилин |
| * Акумуляторні батарейки ААА 2 шт. входять до комплекту пульта | |
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:
Широко застосовується у побуті (будинки, квартири, будь-які житлові та нежитлі приміщення), у бізнесі (офіси, цеха, виробництва, готелі, ресторани, кафе, магазини, перукарські та інші комерційні приміщення), в медицині (поліклініки, лікарні, пологові майданчики, театри, кінотеатри, спортзали, столові та ін.).
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
![]() |
OZONE FREE Безозонові. Після експлуатації лампи не потрібно провітрювати приміщення. Спеціальний склад колби лампи відфільтровує озоногенерувальну хвилю завдовжки 185 нм. |
![]() |
+100% High Output Удвічі потужніша. Забезпечують майже 100% більше вихідної потужності ультрафіолетового випромінювання, ніж стандартні бактерицидні лампи. Технологічні особливості: пари ртуті, спеціальний склад інертних газів, високий електричний струм, потужні струмині нитки розжарювання. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Виробник | BactoSfera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1771 |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 95 Вт |
| Вага | 1,25 кг |
| Габарити | 140x140x710 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Генерація озону | Немає |
| Зона дії | 360° |
| Використання в присутності людей | Заборонено |
| Потужність | 95 Вт Вт |
| Потужність УФ 254 нм | 34,0 Вт |
| Призначення | На фабрику та завод |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Перерва між сеансами | Без перерви |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 90 м2 |
| Підставка | Металева Ø 140 мм |
| Споживана потужність | 95 Вт Вт |
| Провід | 1,5 м |
| Пульт дистанційного керування з таймером | Да |
| Рекомендований сеанс кварцування | Не більш ніж 30 хв |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип експлуатації | Портативний (переносний на підставці) |
| Колір | Білий |
| Мета знезараження | Повітря та поверхні |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 9 000 год |
| Ефективний сеанс кварцування | Не менш ніж 10 хв |