Бактерицидний опромінювач BactoSfera 360° U60 +100% White — це пристрій відкритого типу з круговим опроміненням на 360 градусів, призначений для кварцування (дезінфекції) повітря та поверхонь у приміщенні прямими ультрафіолетовими променями бактерицидної дії. Використовується, якщо немає в оброблюваному приміщенні людей і тварин, рослини та інші живі організми мають бути захищені від випромінювання.
BactoSfera 360° U60 +100% White комплектується високопродуктивною безозоновою бактерицидною лампою BactoSfera BS 60W 2G11 HO.
Знищує (інактивує) віруси, бактерії, цвіль, гриби, дріжджі, спори, алергени та інші інфекційні мікроорганізми, включно з вірусами грипу всіх типів (гриппатипи A, B, C), віруси, що викликають ОРЗ і ГРВІ, коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV), що викликає захворювання COVID-19, штам коронавірусу «Омікрон». Поглинана доза ультрафіолетової радіації молекулами ДНК і РНК мікробів призводить до їхньої миттєвої загибелі.
Кварцування приміщень особливо ефективне для запобігання захворюванням у період гострих респіраторних вірусних інфекцій, епідемій і пандемій грипу. Дає змогу уникнути зараження небезпечною для здоров'я людини інфекцією під час перебування в будинку носія інфекції. У період епідемій грипу кварцування кімнат необхідно проводити щодня. З профілактичною метою кварцування приміщень рекомендується проводити раз-двічі на тиждень.
ПЕРЕВАГИ:
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:
Широко застосовується у побуті (будинки, квартири, будь-які житлові та нежитлі приміщення), у бізнесі (офіси, цеха, виробництва, готелю, ресторани, кафе, магазини, перукарські та інші комерційні приміщення), в медицині (поліклініки, лікарні, пологові будинки, амбулаторії, лабораторії), у дитячих садках, школах, вузах, місцях масового скупчення людей (торговельні майданчики, театри, кінотеатри, спортивні зали, столові тощо).
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
![]() |
OZONE FREE Безозонові. Після експлуатації лампи не потрібно провітрювати приміщення. Спеціальний склад колби лампи фільтрує озоногенерувальну хвилю завдовжки 185 нм. |
![]() |
+100% High Output Удвічі потужніша. Забезпечують майже 100% більше вихідної потужності ультрафіолетового випромінювання, ніж стандартні бактерицидні лампи. Технологічні особливості: параметри ртуті, спеціальний склад інертних газів, високий електричний струм, потужні струми, що гасять нитки нагрівання. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Виробник | BactoSfera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1760 |
| Бактерицидна лампа | 1 шт на 60 Вт |
| Вага | 1,2 кг |
| Габарити | 140x140x590 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Генерація озону | Немає |
| Зона дії | 360° |
| Використання в присутності людей | Заборонено |
| Потужність | 60 Вт Вт |
| Потужність УФ 254 нм | 19,0 Вт |
| Призначення | На фабрику та завод |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Перерва між сеансами | Без перерви |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Площа приміщення | До 60 м2 |
| Підставка | Металева Ø 140 мм |
| Споживана потужність | 60 Вт Вт |
| Провід | 1,5 м |
| Пульт дистанційного керування з таймером | Немає |
| Рекомендований сеанс кварцування | Не більш ніж 30 хв |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип експлуатації | Портативний (переносний на підставці) |
| Колір | Білий |
| Мета знезараження | Повітря та поверхні |
| Електроживлення | 220 В 50 Гц |
| Ефективний ресурс лампи | 9 000 год |
| Ефективний сеанс кварцування | Не менш ніж 10 хв |