

441 ₴
Показати оптові ціниЛампа ультрафіолетова для знищувача комах Sylvania MiniLynx 20W BL368 E27
Люмінесцентні лампи низького тиску випромінюють ультрафіолетове світло з довжиною хвилі 350-400 нм, яке приваблює літаючих комах. Лампи Sylvania BL знайшли своє застосування в будь-яких інсектицидних установках, процесах фотополімеризації і оперативної поліграфії.
Застосовуються в:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 20 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Термін служби ламп | 8000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Діаметр | 52 мм |