
328 ₴
Показати оптові ціниЛампа ультрафіолетова для знищувача комах Sylvania F18W/T8/BL368 G13
Люмінесцентні лампи низького тиску випромінюють ультрафіолетове світло з довжиною хвилі 350-400 нм, яке приваблює комах, що літають. Лампи Sylvania BL знайшли своє застосування у будь-яких інсектицидних установках, у процесах фотополімеризації та оперативної поліграфії.
Застосовуються у:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 18 Вт |
| Термін експлуатації ламп | 13000 час |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G13 |