

121 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Лампа ультрафіолетова для знищувача комах Delux F 4W BL350 G5
Люмінесцентні лампи низького тиску випромінюють ультрафіолетове світло з довжиною хвилі 368 нм, яке приваблює літаючих комах. Лампи BL знайшли своє застосування в будь-яких інсектицидних установках, процесах фотополімеризації і оперативної поліграфії.
Застосовуються в:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 4 Вт |
| Термін експлуатації ламп | 3000 час |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G5 |