Лампа люмінесцентна Sylvania LUXLINE PLUS FHO 24W/549мм 830 T5 G5
Технічні характеристики:
Увага! Довжина лампи вказана без довжини контактів (штирів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 24 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Термін служби ламп | 24000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1750 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 549 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |