

311 ₴
Лампа люмінесцентна Horoz Electric Tube-5 21W/849 мм 6400K T5 G5
Технічні характеристики:
Увага! Довжина лампи вказана без довжини контактів (штирів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 21 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Кут свічення | 360 град. |
| Термін служби ламп | 8000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1660 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 849 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |