Лампа люмінесцентна Osram L 13W/517мм 640 T5 G5
Технічні характеристики:
Увага! Довжина лампи вказана без довжини контактів (штирів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Електролюмінесцентна |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G5 |
| Потужність | 13 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Термін служби ламп | 10000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 830 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 517 мм |
| Діаметр трубки | 16 мм |