Тонометр механічний AND UA-100 - це класичний механічний прилад для вимірювання артеріального тиску з вбудованою головкою стетоскопа в манжету. Якщо ви звикли користуватися механічним тонометром, проте щоразу відчуваєте незручності, запобігти цьому допоможе вбудований стетоскоп. Вам більше не потрібно буде самостійно утримувати голівку стетоскопа – достатньо лише нагнітати та спускати повітря у манжету та стежити за ударами серця. Груша тонометра має фільтр, який запобігає попаданню пилу в клапан і тим самим продовжує термін служби та збільшує надійність тонометра. Тонометр виготовлений із високоякісних матеріалів, із застосуванням сучасних технологій, які дозволяють зберегти первісні характеристики приладу навіть через роки експлуатації.
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AND |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тонометра | Механічний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 300 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики механічних тонометрів | |
| Комплектація стетоскопом | Стетоскоп вбудований в манжету |
| Нагнітач (груша) | Не поєднаний з манометром |
| Клапан травлення | Металевий, Голчастий |
| Фільтр зворотного клапана | Так |