Тонометр автоматичний AND UB-525 – це автоматичний тонометр, призначений для вимірювання рівня артеріального тиску на зап'ясті в домашніх умовах. Ним дуже просто користуватись, адже управління здійснюється за допомоги лише однієї кнопки. Пристрій AND має великий дисплей з чітким зображенням, вбудовану пам'ять, що зберігає до 60 вимірювань, із функцією визначення середнього значення, індикатор аритмії та індикатор класифікації артеріального тиску згідно нормам ВООЗ.
Головна особливість автоматичного наручного монітору тиску UB-525 – визначення аритмії із можливістю перевірки AFib (фібриляції передсердь) під час вимірювання. Це унікальна технологія для виявлення нерегулярного серцевого ритму (IHB) із технологією скринінгу AFib/аналізу циркадного ритму, що започаткована AND у 2001 році. Ця революційна технологія AND зараз використовується в усьому світі, допомагаючи у випадковому виявленні миготливої аритмії.
Інша важлива особливість тонометра UB-525 – це індикатор артеріального тиску Всесвітньої організації охорони здоров'я. У 2003 році компанія AND вперше запровадила просту систему індикаторів «світлофор» для вимірювачів артеріального тиску. Цей простий індикатор допомагає користувачеві швидко визначити, чи є його показники низькими, нормальними чи високими відповідно до рекомендацій ВООЗ.
Зап'ястний вимірювач тиску AND UB-525 – це надійний та простий у використанні тонометр, клінічно перевірений на відповідність всесвітньо визнаним рекомендаціям Європейського товариства гіпертензії (ESH), тому користувач може бути повністю впевненим в отриманих результатах.
Переваги тонометра AND UB-525:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AND |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 13,5-21,5 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 20 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 200 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звукове сповіщення | Ні |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Ні |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 60 |
| Функція автовідключення | Так |