Тонометр напівавтоматичний AND UA-704 – це цифровий напівавтоматичний тонометр, який використовується для вимірювання артеріального тиску на плечі. Використовується в клініці, лікарнях, аптеках, а також в домашніх умовах для самоконтролю та діагностики рівня АТ. Має дуже компактні розміри та легке управління лише однією кнопкою.
Особливістю тонометра AND UA-704 – є його висока точність і надійність. Він відповідає стандартам Європейської федерації з артеріальної гіпертензії і Міжнародної організації з метрології. Вимірювання проводяться за допомогою унікальної манжети SlimFit від AND з позначками правильної фіксації положення на руці обхватом від 22 до 32 см. Тонометр має функцію виявлення аритмії, яка дозволяє виявляти нерегулярний ритм серця.
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AND |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тонометра | Напівавтоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 20 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 200 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Звукове сповіщення | Ні |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Ні |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 1 |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові характеристики механічних тонометрів | |
| Нагнітач (груша) | Поєднаний з манометром |