Автоматичний тонометр AND UA-1020W – пропонує опцію вимірювання TriCheck™, яка дозволяє користувачам проводити три послідовні вимірювання та отримувати середнє значення відповідно до останніх рекомендацій Американської кардіологічної асоціації.
Монітор має переваги надзвичайно точного осцилометричного вимірювання АТ, вперше розробленого та запатентованого AND ще в 1984 році.
Він також може похвалитися унікальною технологією AND для скринінгу нерегулярного серцевого ритму (IHB) і AFib, вперше запровадженою AND у 2001 році та тепер наявною в більшості наших тонометрів. Ця революційна технологія AND тепер використовується в усьому світі, допомагаючи у випадковому виявленні аритмій, включаючи AFib (або фібриляцію передсердь).
Особливості та переваги тонометра AND UA-1020W:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AND |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-42 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 20 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 200 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Мережевий адаптер | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Індикатор правильної фіксації манжети | Так |
| Індикатор руху | Так |
| Звукове сповіщення | Ні |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Ні |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 90 |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |