Тонометр автоматичний AND UA-651 Plus – це компактний і простий у використанні тонометр із функцією Afib+, призначений для вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах або в медичних установах. Володіє всіма необхідними функціями та характеристиками для точного та зручного вимірювання тиску та пульсу.
Тонометр автоматичний AND UA-651 Plus зі стандартною манжетою AND SlimFit (для рук з обхватом плеча 22-32 см) має функцію виявлення нерегулярного серцевого ритму (аритмії), що може допомогти у виявленні серцевих проблем. Відмінна особливість приладу – широкий набір функцій в поєднанні з привабливою ціною. Прилад оснащений великим трьохрядковим дисплеєм, індикатором аритмії (у тому числі миготливої), графічним кольоровим індикатором підвищеного артеріального тиску за рекомендаціями ВООЗ, функцією пам'яті на 60 останніх вимірювань і підрахунком середнього значення.
Особливості тонометра AND UA-651 Plus:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AND |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 20 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Дорожній футляр | Так |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 200 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Мережевий адаптер | Так |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звукове сповіщення | Ні |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Ні |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 60 |
| Функція автовідключення | Так |