Тонометр автоматичний AND UA-611 зі стандартною манжетою AND SlimFit (для рук з обхватом плеча 22-32 см) призначений для індивідуального контролю артеріального тиску і частоти пульсу, а також для динамічних спостережень за зміною параметрів в медичних установах. Автоматичний тонометр AND UA-611 є простим та надійним приладом для вимірювання артеріального тиску вдома або в медичній установі. Він має всі необхідні функції та характеристики для точного та зручного вимірювання тиску та пульсу.
Тонометр автоматичний AND UA-611 має функцію виявлення нерегулярного серцевого ритму (аритмії), що може допомогти у виявленні серцевих проблем. Відмінна особливість приладу – широкий набір функцій в поєднанні з привабливою ціною. Прилад оснащений великим трьохрядковим дисплеєм, індикатором аритмії, графічним кольоровим індикатором підвищеного артеріального тиску за рекомендаціями ВООЗ, функцією пам'яті на 30 останніх вимірювань і підрахунком середнього значення.
Переваги тонометра AND UA-611:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AND |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тонометра | Автоматичний |
| Розмір манжети | 22-32 (см) |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 20 мм/рт.ст. |
| Максимальний діапазон вимірювання | 280 мм/рт.ст. |
| Точність вимірювання +/- | 3 мм/рт.ст. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електронних тонометрів | |
| Мінімальний діапазон вимірювання пульсу | 40 уд/хв |
| Максимальний діапазон вимірювання пульсу | 200 уд/хв |
| Тип живлення | Батарейки |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Індикатор аритмії (Технологія PAD) | Так |
| Графічний індикатор рівня АТ (Шкала ВООЗ) | Так |
| Звукове сповіщення | Ні |
| Звуковий сигнал після закінчення виміру | Ні |
| Кількість блоків пам'яті | 1 |
| Кількість комірок пам'яті | 30 |
| Функція автовідключення | Так |