Для контролю процесу приготування їжі виробники обов'язково передбачають у духовках підсвічування, щоб уникнути необхідності зайвий раз відкривати її або діставати деко. Sylvania PIGMY OVEN 15W E14 230-240V 300°C - розроблена спеціально для застосування в духовці і витримує температуру до 300 градусів за Цельсієм. Виконана у формі капсули з прозорим кольором колби і стандартним типом цоколя Е14. Її енергоспоживання становить близько 15 Вт, при цьому яскравість світлового потоку досягає 90 Lm, що дозволить Вам спостерігати за тим, як готується Ваше блюдо в духовці і не упустити нічого важливого. Не менш важливим моментом є чималий ресурс служби для даного типу ламп до 1000 год.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Італія |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 15 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 230 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Колір світіння | Теплий |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Колірна температура | 2500К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 90 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 мм |
| Діаметр | 23 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |