Ультрафіолетові бактерицидні лампи BactoSfera серії BS є джерелом ультрафіолетового випромінювання бактерицидної дії (спектр УФС із піковою хвилею 254 нм).
Паспорт ультрафіолетових бактерицидних ламп BactoSfera.
Випромінювання бактерицидної лампи вбиває (інактивує) віруси, бактерії, цвіль, грибки, дріжджі, спори, алергени та інші мікроорганізми, зокрема віруси грипу всіх типів (гриппатипи A, B, C), віруси, що викликають ГРЗ і ГРВІ, коронавірус SARS-CoV-2 (2019-nCoV) викликає захворювання COVID-19, штам коронавірусу «Омікрон». Поглинена доза ультрафіолетової радіації молекулами ДНК і РНК призводить до загибелі мікроба.
Призначені для використання в бактерицидних опромінювачах, рециркуляторах повітря, тубус-кварцах, дезінфекційних шафах, вентиляційних системах, системах очищення води тощо.
ОБЛАСТ ЗАСТОСУВАННЯ:
| УВАГА! Під час роботи озонової бактерицидної лампи виділяється озон (O3), який у великій концентрації є токсичним для організму людини та може заподіяти серйозний шкоду дихальній системі. Озон має характерний запах. Після тривалого використання озонової лампи рекомендується провітрити приміщення. Одночасно з цим озон є додатковим до ультрафіолету дезінфектором (технологія «озонування приміщень») і проникає в усі щілини та місця, куди не потрапляють УФ-промені. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BactoSfera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0133 |
| Бактерицидна лампа | Озонова |
| Вага | 160 г |
| Вага паковання (нетто/брутто) | 4,0 кг / 4,5 кг |
| Габарити | 26x26x1214 мм |
| Габарити паковання | 150x150x1230 мм |
| Генерація озону | Да |
| Колба | T8/T26 |
| Кількість у коробці | 25 шт. |
| Потужність | 36 Вт Вт |
| Потужність УФ 254 нм | 14,7 Вт |
| Потужність УФ 254 нм на відстані 1 м | 225 мкВт/см² |
| Напруга | 90 В В |
| Обмін/повернення | 14 днів |
| Пік УФС випромінювання | 254 нм |
| Ток | 0,4 А |
| Цоколь | G13 2P |
| Ефективний ресурс лампи | 9 000 год |