
346 ₴
Показати оптові ціниЛампа ультрафіолетова в пастки для комах Sylvania F36W/2FT/T8/BL368 G13
Люмінесцентні лампи низького тиску випромінюють ультрафіолетове світло з довжиною хвилі 350-400 нм, яке приваблює комах, що літають. Лампи Sylvania BL знайшли своє застосування у будь-яких інсектицидних установках, у процесах фотополімеризації та оперативної поліграфії.
Застосовуються у:
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип лампи | Ультрафіолетова |
| Форма лампочки | Трубка |
| Цоколь | G13 |
| Потужність | 36 Вт |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Термін служби ламп | 9000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Діаметр трубки | 26 мм |